SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Soppslev 8369166
nr 836 9166
Soppslev
Silver, 1800-tal
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:58:18
150 kr
250 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.